VT Markets APP

تداول في العقود الآجلة (CFD) والذهب وغير ذلك الكثير على FX.

فلتحصل عليها الآن.

ما شریک افتخار Maserati MSG Racing هستیم

مازراتی MSG Racing که آخرین فصل یک میراث تاریخی را نشان می‌دهد، نمادی از ورزش‌های موتوری مدرن و شریک ارزشمند VT Markets است.

کمال در جایی متولد می‌شود که جاه‌طلبی نترس با سهولت کامل روبرو می شود.

مازراتی MSG Racing از زمان اولین حضور خود در فرمول E در سال 2022، تعریف جدیدی بر تلاش برای جستجو، پیش رفتن و کنار زدن محدویت ها ارائه کرده است. این تیم که به سرعت در بین پیشگامان مدرن ورزش موتورسواری جایگاهی را به خود اختصاص داده است، تا کنون چهار سکو و یک پیروزی برجسته را به دست آورده است و مطمئناً افتخارات بیشتری در راه است.

VT Markets با همین روحیه به سرعت به عنوان یکی از سریع‌ترین کارگزاران در حال رشد در جهان ظاهر شد. به پشتوانه تحسین های متعدد و افزایش شناخت جهانی، اکنون به طور بی سابقه ای به تحقق چشم انداز خود در مورد آنچه که luhlgi باید باشد نزدیک شده ایم: آسان تر، روان تر و قابل دسترس تر برای همه.

VT Markets و Maserati MSG Racing با هم راه را برای عصر جدیدی از دستاوردهای جسورانه ای که بدون دردسر انجام شده است، هموار می کنند و زمینه جدیدی را هم در پیست و هم در بازار ایجاد می کنند.

 • مشارکت جسورانه

  اتحاد یکپارچه در میان دو صنعت متفاوت کاملاً روحی را در بر می گیرد که VT Markets و Maserati MSG Racing را متحد می کند: جسور، سرکش، فراتر از محدودیت ها.

 • اجرای جسورانه

  نوآوری بی‌وقفه در مسیر سریع به VT Markets و Maserati MSG Racing اجازه می‌دهد تا از خواسته‌های بازارها و پیست فرمول E فراتر روند.

 • امکان جسورانه

  ارزش‌های مشترک دیدگاه مشترکی را برای پیشرفت در هر جبهه، از جمله تعهد نسبت به یک سیاره سبزتر، تقویت می‌کند.

 • ماکسیمیلیان گونتر
  جوانترین برنده مسابقات فرمول E

 • ژان داروالا
  استعدادهای فراگیر از فرمول 2

تیم

تیم مازراتی MSG Racing که جاه طلبی جسورانه را با توانایی اثبات شده برنده شدن در مسابقات پیوند میزند، یکی از جوان ترین جفت رانندگانی را تشکیل می دهد که تا به حال در فرمول E شرکت کرده اند، زیرا آنها به نسل بعدی استعدادهای مسابقات اتومبیل رانی اعتماد می کنند. این میل به رویاهای بزرگ و استعداد تحقق این آرزوها را در بر می گیرد.

این سایت از کوکی ها استفاده می کند تا تجربه کاربری عالی را به شما ارائه دهد.
با استفاده از vtmarkets.com، خط مشی کوکی ما را می پذیرید